کتابچه محصول

موو

2,099,000 تومان

این مکمل از دامنه حرکتی سالم پشتیبانی می کند، راحتی مفاصل را افزایش می دهد، غضروف های سالم را تقویت می کند، سفتی مفاصل را کاهش می دهد و باعث بهبود سریع پس از ورزش می شود.

 

 

اطلاعات بیشتر

فوراور اولترا لایت (طعم شکلات)

990,000 تومان

مکمل غذایی لایت اولترا فوراور
)همراه با آمینوتئین(** این محصول پروتئینی دارای دو طعم طبیعی وانیل و شکلاتاست. دو بار مصرف روزانه فوراِور لايت اولترا كه طبق دستورالعمل، با شير فاقد چربى آماده مى شود، صد درصد ويتامين ها و مواد معدنى و مغذى مورد نياز مصرف روزانه هر فرد )طبقجدول اطلاعات تكميلى محصول( را تامين مى كند. فوراِورلايت اولترا، ۱۸ آمينو اسيد مهم، از جمله آمينو اسيدهاى پايه اى و غير پايه اى و مشتقات زنجيره اى آنها را تامين مى نماید.به علاوه، فوراِور لايت اولترا، بخش مهمى از برنامه كلین ۹ نيزهست. اين محصول به شما امكان مى دهد تا خودتان مسيرسلامتى تان را تع يين كنيد و به شيوه اى موثر و پايدار، مديريت وزن تان را در دست بگيريد

دسته:
اطلاعات بیشتر

فوراور سی ناین (یک ماهه)

5,536,000 تومان

كلين 9
Clean9 بدنی پاک، اولین گام برای داشتن هر گونه برنامه مدیریت و کنترل وزن است. به پاکسازی دستگاه گوارش شما کمک خواهد کرد. این برنامه موثر و آسان که تنها 9 روزبه طول می انجامد می تواند شما را به اندام ایده آل و دلخواهتان برساند. سبک زندگی سالم از همینجا شروع خواهد شد! این محصول دارای دو طعم وانیلی و شکلاتی است.

بسته كلين ٩ شامل:
بطری یک لیتری(، ( ® + فوراور ژل خالص آلوئه ورا
بطری یک لیتری( ( ® + فوراور آلوبرى نكتار
بطری یک لیتری( ( ® + فوراور بيتس اند پيچس
۱ ليتر( ( ® ۱ ليتر( + فوراور بيتس اند پيچس ( ® + فوراور آلوبرى نكتار
۱ ليتر( (® ۱ ليتر( + فوراور آلوبرى نكتار ( ® + فوراور ژل خالص آلوئه ورا
۱ ليتر( ( ® ۱ ليتر( + فوراور بيتس اند پيچس ( ® + فوراور ژل خالص آلوئه ورا
+ لایت اولترافوراور با طعم وانیل یا شکلات در یک پاکت
+ قرص گارسینای فوراور 54 عدد کپسول ژله ای
+ مکمل فیبر فوراور ) 9 بسته(
+ قرص ترم فوراور ) 18 عدد( و نوارمتر

دسته:
اطلاعات بیشتر

ضدعفونی کننده دست آلوئه ور ا حاوی آلوئه ورا و عسل

139,000 تومان

80 درصد عفونت ها توسط دست منتقل می شود. یک راه آسان برای تمیز نگه داشتن دست، استفاده از ژل ضد عفونی کننده فوراور است که % ۹۹.۹۹ میکروب ها را از بین می برد. با توجه به سایز کوچک آن، به راحتی قابل حمل بوده و همچنین با از بین بردن میکروب ها، دست ها نیز مرطوب نگه می دارد.

اطلاعات بیشتر

شوینده چند منظوره آلوئه ورا MPD ultra 2X

779,000 تومان

این محصول، شوینده و پاک کننده چند منظوره است. قدرت تمیز کنندگی آن برای از بین بردن جرم و رفع آلودگی بوده و قابل استفاده بر روی سطوح حمام می باشد و دست ها و لباس ها را نرم و لطیف می کند. با تنها چند قطره، قدرت پاکیزگی این محصول را مشاهده کنید. این پاک کننده از لحاظ زیست محیطی دوستار طبیعت می باشد و کاملا ارگانیک است.

اطلاعات بیشتر

اسپری آلوئه فرست

637,000 تومان

آلوئه فرست مکملی عالی برای تمام جعبه های کمک های اولیه است. دارای فرمولی منحصر به فرد برای تسکین پوست و بهترین گزینه اولیه برای آرام کردن سوزش های خفیف پوستی است. آلوئه فرست که با پایه ژل غنی شده آلوئه ورا تهیه شده است، حاوی پرپولیس، آلانتوین و یازده عصاره گیاهی منحصر به فرد است. پروپولیس، به طور طبیعی خواص تسکین بخشی پوست و پاک کنندگی ژل آلوئه ورا را افزایش می دهد و به همین دلیل به این فرمول اضافه شده است.

اطلاعات بیشتر

خمیر دندان فوراور برايت توث ژل

247,000 تومان

برای تمام اعضای خانواده فرموله شده است و بهترین مواد اولیه درآن بکار رفته است و علاوه بر ماده اصلی آن که همان ژل پایدار آلوئه ورا است حاوی بی پروپولیس یا آنتی بیوتیک زنبور عسل نیز می باشد. وجود این دو ترکیب ضد باکتری در آن موجب خواص ضد باکتری و جرم شده، دهان را خوشبو می کند و به علت ضد التهاب بودن برای لثه ها و بافت درونی نازک شده دندانها مفید است. در خونریزی های لثه و زخم های دهانی بکار می رود و هنگامی که مسواک زدن موجب درد می شود می توان آن را به تنهایی استفاده کرد.

اطلاعات بیشتر

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.